Szkolenia
dnia: 02-04-2024, 09:00
Zasady DDD w produkcji zwierzęcej (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja)
gmina: Węgorzewo
|
lokalizacja: Gospodardstwo rolne Pana Łukasza Dujnowskiego w miejscowości Róże
organizator: Justyna Nowak
|
telefon: 665980606 |
wykładowca: Justyna Nowak
dnia: 02-04-2024, 10:00
Sposoby przywracania i utrzymania żyzności gleby
gmina: Prostki
|
lokalizacja: Urząd Gminy Prostki
organizator: Karol Dobrzyń
|
telefon: 665820867 |
wykładowca: Karol Dobrzyń
dnia: 02-04-2024, 10:00
System utrzymania i użytkowania bydła mięsnego - żywienie, rozród, dobrostan oraz zdrowie zwierząt (z uwzględnieniem antybiotykooporności u zwierząt, zagrożeń związanych z chorobami odzwierzęcymi oraz zasad identyfikacji i rejestracji zwierząt)
gmina: Stare Juchy
|
lokalizacja: Biblioteka-Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy
organizator: Joanna Matyjasek
|
telefon: 695550894 |
wykładowca: Joanna Matyjasek, Dorota Michniewicz
dnia: 02-04-2024, 11:00
Filar II: bieżące informacje w ramach interwencji premiowych oraz poprawiających dochodowość (konkurencyjność gospodarstw rolnych), w tym krótkie łańcuchy dostaw (KŁŻ) w ramach PS WPR na lata 2023-2027
gmina: Sępopol
|
lokalizacja: Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Sępopolu
organizator: Szymon Krysiuk
|
telefon: 665870013 |
wykładowca: Szymon Krysiuk
dnia: 02-04-2024, 12:00
Cięcie i formowanie drzew owocowych
gmina: Banie Mazurskie
|
lokalizacja: Gospodarstwo rolne Pani Eugeni Wronowskiej w miejscowości Kulsze
organizator: Aleksander Wronowski
|
telefon: 665920290 |
wykładowca: Aleksander Wronowski
dnia: 03-04-2024, 09:00
Obowiązki rolnika w świetle ustawy Prawo wodne
gmina: Bartoszyce
|
lokalizacja: Dworek Dębówko pod Bartoszycami
organizator: Joanna Chabros
|
telefon: 665890166 |
wykładowca: Szymon Krysiuk, Edward Lesiak
dnia: 03-04-2024, 10:00
Filar I: warunkowość, płatności bezpośrednie, ekoschematy, dopłaty do produkcji
gmina: Świętajno (pow. olecki)
|
lokalizacja: Urząd Gminy w Świętajnie
organizator: Olga Herbszt
|
telefon: 665830513 |
wykładowca: Jerzy Rutkowski, Olga Herbszt
dnia: 03-04-2024, 10:00
Filar I: warunkowość, płatności bezpośrednie, ekoschematy, dopłaty do produkcji
gmina: Gołdap
|
lokalizacja: Urząd Miejski w Gołdapi
organizator: Emilia Zajączkowska
|
telefon: 665890164 |
wykładowca: Emilia Zajączkowska